logo
Płyty termo fundamentowe

Firma Joker wyspecjalizowała się w najnowocześniejszych technologiach budownictwa. Dzięki wpółpracy z bardzo wymagającymi partnerami, firma Joker doskonaliła się w technologiach, w których uzyskała bardzo duże doświadczenie.

Najlepszą specjalizację osiągnęła w wykonywaniu płyt fundamentowych, montażu domów prefabrykowanych oraz systemach montażu dachów wiązarowych, jak i z tradycyjnej więźby. Jak dotąd jest firmą, której dokładność i szybkość wykonania jest najlepsza w Polsce. Doceniły to takie firmy, jak jedna z największych w Polsce fabryk domów - SPOMET, gdzie stała się w zakresie wykonywania płyt jak i montaży domów generalnym wykonawcą.
Działamy na terenie całej Polski, Niemiec oraz Czech. Z racji tego, iż wylewamy płyty i montujemy ponad 200 domów rocznie, jesteśmy jedyną firmą w Polsce, które ma tak duże doświadczenie.

W nagrodę za tak duże doświadczenie i dokładność w tej branży SYSTEM UBYCHA wybrał firmę JOKER na swojego generalnego przedstawiciela i wykonawcę.
Firma Joker zrobiła wszystko, żeby cena płyt nie uległa zmianie, a jakość i korzyść płynąca z zastosowania nowego systemu była tym co zapewni zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta.

System UBYCHA sprawił, że poprzez swoją doskonałość możemy zrealizować o wiele więcej zamówień w tym samym czasie.

Z racji swojego doświadczenia i praktyki w tej dziedzinie, możemy jako fachowcy stwierdzić, że płyty systemu UBYCHA stanowią najlepszą podstawę fundamentową dla obecnie budowanych domów w Polsce i jak na dzień dzisiejszy żadna inna technologia nie daje tyle korzyści i nie dorównuje temu systemowi.

By zaspakajać coraz większe oczekiwania klientów firma Joker przyjęła przedstawicielstwo SYSTEMU UBYCHA, tj. termoizolacyjnych płyt fundamentowych. Technologię tą stosują wszyscy producenci domów gotowych na zachodzie. Z racji perfekcji i szybkości wykonywania tylko firma Joker jest w stanie wykonać w tej samej cenie Termopłytę, co zwykłą płytę fundamentową, którą wcześniej wykonywała.

right